Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Gezsan Plastik Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Laboratuvar Test Hizmetleri

  • Melt Flow Rate ( MFR )

Malzemenin akışkanlık oranını tayin eder. MFR değeri , polimer zincirlerinin boyuna bağlıdır. Kısa zincirler uzun olanlara göre daha kolay akacak olup , kısa zincirlerin birbirine karışması daha kolaydır.

MFR değerini tayin etmek istediğiniz malzemenizi, firmamıza gönderebilirsiniz. Ücretlendirme ve diğer bilgiler için kalite@gezsan.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

  • Carbon Black Miktar Tayini

Polietilenin ihtiva ettiği karbon siyahını tayin etmek için yapılan testtir. Karbon siyahı oranı, aynı zamanda polietilenin UV ışınları direncini de destekler.

Carbon Black değerini tayin etmek istediğiniz malzemenizi, firmamıza gönderebilirsiniz. Ücretlendirme ve diğer bilgiler için kalite@gezsanplastik.com adresine mail atabilirsiniz.

  • Oksidasyon Testi ( OIT )

OIT, polietilenin oksitlenme ile bozulma ölçüsüdür. OIT testi, hava ile temas eden malzemenin, ekzotermik oksidasyonun başlangıcına kadar olan süreyi tayin eder, malzemenin oksidasyona karşı direncini belirtir.

 OIT değerini tayin etmek istediğiniz malzemenizi, firmamıza gönderebilirsiniz. Ücretlendirme ve diğer bilgiler için kalite@gezsanplastik.com adresine mail atabilirsiniz.

 

  • Sertlik Testi

Polietilen sertlik tayinini, SHORE-D metodu ile ve en teknolojik test cihazları ile yapmaktayız.

Sertlik değerini tayin etmek istediğiniz malzemenizi, firmamıza gönderebilirsiniz. Ücretlendirme ve diğer bilgiler için kalite@gezsanplastik.com adresine mail atabilirsiniz.

 

  • Yoğunluk Testi

Yoğunluk testi ile, polietilen malzemenin birim hacimdeki kütlesi tespit edilmektedir. 0,0001 gr hassaslıkta analitik terazi ve yoğunluk kiti yardımı ile , malzemenin önce havada, sonra yoğunluğu tespit edilmiş bir sıvıda tartım rakamsal değerinin , formülize edilmesiyle erişilen bir değerdir.

 

Yoğunluk değerini tayin etmek istediğiniz malzemenizi, firmamıza gönderebilirsiniz. Ücretlendirme ve diğer bilgiler için kalite@gezsanplastik.com adresine mail atabilirsiniz.

Laboratuvar Test Hizmetleri

TEKLİF FORMU